|
|
|
|
 |
Ace Rodstein
2003-07-30 08:28:42
|
24
|
a real gáz az, hogy az utóbbi két kormány növelte az állam újraelosztó szerepét
- egyszeri nagyarányú adócsökkentés, emléxünk mééééég?
- rámegy a gatyánk is, jól emléxünk!
elmebeteg zavarodott kádárista banda a politikai elitünk, ez a pálya. az ország meg egy giga 0 lesz, ha nem csökkentik az adókat. uff, beszéltem! |
|
A hozzászólás:
 |
bad100
2003-07-29 15:21:44
|
20
|
nohát érdekes. a jelenlegi adóváltozási tervezet szerint a kormány éppen hogy növelni kívánja az állam újraelosztó szerepét, holott ezerrel visítottak ez ellen a fityesz idején......
szavahihetőségük, hitelességük a 0-hoz tendál.
persze a tőkejövedelmek utáni adót aszt azonnal eltörölték... :-))))
lehet sok volt az érintett a döntéshozók között?
a milliárdos baloldaliak, akik megsarcolják az őket hatalomra juttató szegényebb rétegeket. ez ojjannyira vitzes.... :-))))) minél több szegényembert csinálnak, annál nagyobb lesz a potenciális szavazóbázis. és ne is tanulhassanak! csökkentjük a tudáskritériumot, a továbbengedett hülyékkel fékezzük a tehetségeseket is... brávó!
|
|
Előzmény:
 |
Ace Rodstein
2003-07-29 15:01:52
|
18
|
az a csúnya ebben, hogy az emberek nem szeretik, ha ciklus közben szarul élnek, a választások előtt meg hirtelen adnak nekik egy kis alamizsnát, amit az aszt követő évben duplán/triplán visszavesznek...... úgyhogy ennyit a ciklus végére teljesülből. teljesen igaza van mindenkinek, aki időarányosságot követel!!!!!
adnak-visszavesznek-adnak...
ez a kádárista gondolkodásmód.
jöhet balról vagy jobbról, tökmindegy!
a versenyképes társadalom egyedei nem arra várnak, hogy valaki adjon nekik, hanem szereznek!
a kormány dolga pedig, hogy erre minél inkább legyen lehetősége ama egyednek.
(ezzel persze nem mentegetem a Maszopot, sőt!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|