Keresés

Részletes keresés

Ace Rodstein Creative Commons License 2003-07-30 08:28:42 24
a real gáz az, hogy az utóbbi két kormány növelte az állam újraelosztó szerepét

- egyszeri nagyarányú adócsökkentés, emléxünk mééééég?

- rámegy a gatyánk is, jól emléxünk!

elmebeteg zavarodott kádárista banda a politikai elitünk, ez a pálya. az ország meg egy giga 0 lesz, ha nem csökkentik az adókat. uff, beszéltem!

A hozzászólás:
bad100 Creative Commons License 2003-07-29 15:21:44 20
nohát érdekes. a jelenlegi adóváltozási tervezet szerint a kormány éppen hogy növelni kívánja az állam újraelosztó szerepét, holott ezerrel visítottak ez ellen a fityesz idején......

szavahihetőségük, hitelességük a 0-hoz tendál.

persze a tőkejövedelmek utáni adót aszt azonnal eltörölték... :-))))
lehet sok volt az érintett a döntéshozók között?

a milliárdos baloldaliak, akik megsarcolják az őket hatalomra juttató szegényebb rétegeket. ez ojjannyira vitzes.... :-))))) minél több szegényembert csinálnak, annál nagyobb lesz a potenciális szavazóbázis. és ne is tanulhassanak! csökkentjük a tudáskritériumot, a továbbengedett hülyékkel fékezzük a tehetségeseket is... brávó!

Előzmény:
Ace Rodstein Creative Commons License 2003-07-29 15:01:52 18

az a csúnya ebben, hogy az emberek nem szeretik, ha ciklus közben szarul élnek, a választások előtt meg hirtelen adnak nekik egy kis alamizsnát, amit az aszt követő évben duplán/triplán visszavesznek...... úgyhogy ennyit a ciklus végére teljesülből. teljesen igaza van mindenkinek, aki időarányosságot követel!!!!!

adnak-visszavesznek-adnak...

ez a kádárista gondolkodásmód.

jöhet balról vagy jobbról, tökmindegy!

a versenyképes társadalom egyedei nem arra várnak, hogy valaki adjon nekik, hanem szereznek!

a kormány dolga pedig, hogy erre minél inkább legyen lehetősége ama egyednek.

(ezzel persze nem mentegetem a Maszopot, sőt!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!