Keresés

Részletes keresés

F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2003-07-31 11:46:13 29
Tudod, én meg tudom érteni, hogyha gond van, és takarékoskodni kell,stb, stb.
De!
Basszameg! Akkor tanusítsanak önmérsékletet azok, akiknek inge!
Me akkor az ő fizetésemelésük is infláció gerjesztő! És ne lopják el, amit kisírnak, elrabolnak, ellopnak a zsebemből, vagy a közös kasszából.
Milliárdokat nem találnak! Hogy a picsába van ez?

Más!
53. heti nyugdíj? Aki kitalálta, az álljon a nyugdíjas szülei elé és monja a szemükbe ezt az arcpirító cinikus baromságot!
Idesapám, idesanyám! Nekem ennyit értek csak meg!

De nem baj! Lesznek még a mostani vezetők is nyögdíjasok, remélem addig tönkremennek, elvesztik a tőzsdén az összelopott vagyonukat, és majd a társadalombiztosítás tarja őket el. (Vagy nem!)
(Tudnám még sorolni, de felbasztam az agyam!)
Azé kell árat emelni és a lakáshiteleket megfaragni, mert ugye a forint nem erősödött!
Há bazze kinek a intézkedésére gyengült?
MONNYONLE!

2pac Creative Commons License 2003-07-29 14:19:25 16
Bár nem Mszp igéret a 18%-os SZJA, de ha tfh lesz 2 adókulcs, 100.000 Ft-os éves jövedelemig 18% SZJA a felett 90% SZJA te akkor is azt fogod szajkózni, hogy teljesítették az igéretüket, hisz van 18%-os adókulcs? Ténynek tény érzetnek viszont szar.
A hozzászólás:
8472-es faj Creative Commons License 2003-07-29 13:26:00 14
Na ez a prekoncepció. Nem a tények érdekelnek (holott azokat még nem is ismerhetjük, hisz jövőbeni eseményről van szó), hanem az érzeteid. Szembesítetted magadat a Fidesz igéreteivel és tényekkel? Olyan kormányprogram soha, egyik pártnál sem lesz, amit maradéktalanul végre is hajt. Rengeteg érvet lehet felhozni arra, hogy mit miért nem, vagy miért másként teljesítettek.
Előzmény:
szittyaerő Creative Commons License 2003-07-29 10:24:24 6
Azzal sajnos nem megyünk sokra, hogy a ciklus végére lesznek majd olyan eredmények, amibe bel lehet magyarázni, hogy a választási ígéretek pont ezt mondták. Teszem azt nagyon boldog leszek, ha egy némileg módosított adótábla alapján évente a ciklus utolsó évére pár száz forinttal kevesebb(?) jövadót fizetek, azután meg ki tudja mi lesz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!