Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-29 10:47:46 195
Mert nagyon nehez (legfobb bajom ez) de nagyon szorosak a forgato kerekei, meg olyan bumszli az egesz, igazabol latni/erezni kell. Persze az biztos hogy massziv es strapabiro meg jol be lehet szintezni, elbir egy fel tonnas kamerat is mindennel egyutt, de szerintem meg panoramazashoz is tulzas (akkor inkabb egy rendes szintezos fej). Gondoltam kikonnyitem belulrol kiesztergalok belole valoszinuleg sokat javitana (menku vastag rezlapbol van az alja meg a teteje) de meg nem volt kedvem hozza, mivel nem hasznalom.
Persze ha kell valakinek akkor elado ahogy most van.
Előzmény:
maestro Creative Commons License 2003-07-29 00:25:46 194
A 338-as szintező miért használhatatlan?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!