|
|
|
|
 |
F_a_s_z_á_n
2003-07-31 11:33:13
|
28
|
Valszeg MI értettük félre. Mármint azt a lassú tagolt igérgetést:
"Nem lesz gázáremelés!"
A papíron szerintem eredetileg úgy volt a szöveg, hogy:
-NEM! Lesz gázáremelés!
-NEM! Lesz ......emelés!
-NEM! Lesz ......emelés!
stb, stb! |
|
A hozzászólás:
 |
sopa
2003-07-29 10:32:22
|
7
|
Bakker! Szerinted most rendbe van hozva az Ország?
Mi volt fájdalmas? Az (f)osztogatás? Azonkívül más nem történt, vagy pár millióan lemaradtunk valamiről ? - VIP listáról biztosan :-) -
Lassan mondva igérték pl., nem lesz gázáremelés, azt lett gyorsan. Az igérgetéskor tudta mindenki, hogy mi a helyzet, azaz mit tett és mit nem a FIDESZ. Erre hivatkozni szegénységi bizonyítvány.
És most jön az alkotás- mint a magyar fociban: gyenge kezdés után erős visszaesés. Nem ?
Ezt hívják csőlátásnak ! |
|
Előzmény:
 |
8ker
2003-07-29 10:17:57
|
5
|
| Eddig rendbe kellett hozni az országot a Fidesz után (lásd választási okokból visszatartott, amúgy szükségszerű gázáremelés), megtenni néhány szokatlan, fájdalmas csatlakozási lépést (amelyeket még a Fidesz zárt le különböző fejezetekben). Fel kell vállalni a kellemetlent, a párt népszerűségét csökkentő intézkedést is, hogy a hátralévő 2/3 részben jöjjön (jöhessen!) az alkotás. Ez a világ rendje. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|