|
|
|
|
 |
boá
2003-07-31 11:50:44
|
30
|
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ?
Félrevágtad a centid?
1. Több feladat is olyan, amit nem lehet időarányosan végrehajtani. Először alapozni kell, átalakítani ezt + azt a rendszert, aztán majd a végén jön meg a várt eredmény.
2. Még az időarányosan megvalósítható igéreteket is érdemesebb a választások elé átsúlyozni. Gondolom, érthető, milyen célból...
|
|
 |
8ker
2003-07-29 10:17:57
|
5
|
| Eddig rendbe kellett hozni az országot a Fidesz után (lásd választási okokból visszatartott, amúgy szükségszerű gázáremelés), megtenni néhány szokatlan, fájdalmas csatlakozási lépést (amelyeket még a Fidesz zárt le különböző fejezetekben). Fel kell vállalni a kellemetlent, a párt népszerűségét csökkentő intézkedést is, hogy a hátralévő 2/3 részben jöjjön (jöhessen!) az alkotás. Ez a világ rendje. |
|
 |
temp levim
2003-07-29 10:14:47
|
4
|
| például a közalkalmazottak béremelése... |
|
A hozzászólás:
 |
fertozott
2003-07-29 10:09:20
|
2
|
Te hol élsz ?
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ? |
|
Előzmény:
 |
8ker
2003-07-29 10:04:14
|
1
|
A program kitűnő, és a ciklus végére - minden jelenlegi nehézség ellenére - megvalósul.
És akkor most mi a gond? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|