Keresés

Részletes keresés

boá Creative Commons License 2003-07-31 11:50:44 30
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ?
Félrevágtad a centid?

1. Több feladat is olyan, amit nem lehet időarányosan végrehajtani. Először alapozni kell, átalakítani ezt + azt a rendszert, aztán majd a végén jön meg a várt eredmény.
2. Még az időarányosan megvalósítható igéreteket is érdemesebb a választások elé átsúlyozni. Gondolom, érthető, milyen célból...

8ker Creative Commons License 2003-07-29 10:17:57 5
Eddig rendbe kellett hozni az országot a Fidesz után (lásd választási okokból visszatartott, amúgy szükségszerű gázáremelés), megtenni néhány szokatlan, fájdalmas csatlakozási lépést (amelyeket még a Fidesz zárt le különböző fejezetekben). Fel kell vállalni a kellemetlent, a párt népszerűségét csökkentő intézkedést is, hogy a hátralévő 2/3 részben jöjjön (jöhessen!) az alkotás. Ez a világ rendje.
temp levim Creative Commons License 2003-07-29 10:14:47 4
például a közalkalmazottak béremelése...
A hozzászólás:
fertozott Creative Commons License 2003-07-29 10:09:20 2
Te hol élsz ?
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ?
Előzmény:
8ker Creative Commons License 2003-07-29 10:04:14 1
A program kitűnő, és a ciklus végére - minden jelenlegi nehézség ellenére - megvalósul.
És akkor most mi a gond?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!