Keresés

Részletes keresés

F_a_s_z_á_n Creative Commons License 2003-07-31 11:15:49 26
Válaszoltál a kérdésedre: "a ciklus végére".
Ha (!) megvalósul!
Aztán meg, hogy miért nem, arra nem lesz nehéz magyarázatot találni.
Én nem emléxem, hogy a választási kampányban az hangzott vona el, hogy: Te kis buták, ezt úgy kell érteni, hogy majd négy év múlva, a köv. választási kampány részeként osztunk morzsákat.
Addig adjátok ide amitek van, me szeressük a sok pénzet!
fertozott Creative Commons License 2003-07-29 10:09:20 2
Te hol élsz ?
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ?
A hozzászólás:
8ker Creative Commons License 2003-07-29 10:04:14 1
A program kitűnő, és a ciklus végére - minden jelenlegi nehézség ellenére - megvalósul.
És akkor most mi a gond?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!