|
|
|
|
 |
F_a_s_z_á_n
2003-07-31 11:15:49
|
26
|
Válaszoltál a kérdésedre: "a ciklus végére".
Ha (!) megvalósul!
Aztán meg, hogy miért nem, arra nem lesz nehéz magyarázatot találni.
Én nem emléxem, hogy a választási kampányban az hangzott vona el, hogy: Te kis buták, ezt úgy kell érteni, hogy majd négy év múlva, a köv. választási kampány részeként osztunk morzsákat.
Addig adjátok ide amitek van, me szeressük a sok pénzet! |
|
 |
fertozott
2003-07-29 10:09:20
|
2
|
Te hol élsz ?
A ciklus harmadán túl vagyunk, s eddig mi jött be belőle ? |
|
A hozzászólás:
 |
8ker
2003-07-29 10:04:14
|
1
|
A program kitűnő, és a ciklus végére - minden jelenlegi nehézség ellenére - megvalósul.
És akkor most mi a gond? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|