Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bilonka Creative Commons License 2003-07-28 14:57:46 6
Szia!
Remélem, úgy fog dolgozni, hogy merem majd ajánlani. Megkérdezem majd tőle, hogy megadhatom-e a telefonszámát. HOLNAP végre jön! Annyira igaz, amit egyszer hallottam: Az ember kétszer örül a mestereknek: amikor végre jönnek, meg amikor végre elmennek!
Előzmény:
CapriFun Creative Commons License 2003-07-24 13:14:35 5
Akkor megkérhetlek, hogy ha végzett, és meg vagytok elégedve a munkájával, akkor írjatok ide? Mi még nem találtunk senkit...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!