Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rudy Creative Commons License 2003-07-28 08:41:36 185
Hát, ha valóban a tied, akkor gratulálok. Ügyes szerkezet.
Viszont azt nem értem, hogy a rajta szereplő emil cimre érkező levelekre miért nem válaszolsz?

Másrészt a kérdésemben az szerepelt, hogy egyszerű, 100eHuf alatti eszköz kellene!

Másrászt nálad főleg a forgatás a hangsúl, de a többi?! Egy konkrét gépnél műkodik, de nekem egy másik konkrét gépem van!

No, erre varj gombot, De inkább vmi használható megoldást mondj!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-26 01:20:24 175
>Ha csinált valaki fejet, akkor milyet, hogyan, mennyiért?

Itten lathatod az enyimet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!