Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-07-26 22:25:57 182
Kösz!
Előzmény:
maestro Creative Commons License 2003-07-26 22:15:46 181
Kitárgyaltuk már itt: a tárgy felőli fősíknál lévő pont körül kellene forgatni a gépet, mert akkor nem másznak el egymáshoz képest oldalra a közeli és távoli tárgyak. De mindez elméleti vita, én pl. a gyakorlatban egy olyan pont körül forgatok, ahol kikísérleteztem, hogy nincs elmászás, és nem érdekel, elméletileg hol van az a pont. De a dolgok logikája szerint bizony elöl (ld. illusztrációmat a 156. sorszám alatt).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!