Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-07-26 16:40:11 179
E-10!

Ismét csak gratulálni tudok.

És a web oldalhoz is. Nagyon jó és érthető műszaki leírást készítettél.

Minden leendő panorámafotós tanulhat a munkádból.

Százbolha

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-26 01:20:24 175
>Ha csinált valaki fejet, akkor milyet, hogyan, mennyiért?

Itten lathatod az enyimet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!