|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
maestro
2003-07-26 13:21:14
|
178
|
| A PanoTools nagyszerű eszköz, szerintem a legprofibb, de nem olyan könnyű használni. Létezik viszont több féle front-end is hozzá, mint pl. a PTGui vagy a PTassembler, érdemes lenne megnézned azokat is! |
|
Előzmény:
 |
S.P.T.
2003-07-26 13:00:54
|
177
|
Sziasztok!
Nemrég én is kedvet kaptam a panoráma fotózáshoz, ezért nagyon örülök, hogy rátaláltam a topicra.
Egy Dimage 7i - vel fotózom és a munkáim dokumentálásához is jól jönne egy-egy QTVR panoráma.
Végigolvastam a topicot és felbuzdulva letöltöttem a PanoToolst.
Kéne egy kis segítség: A PTPickerbe betöltöttem a képeket, felvettem a referencia pontokat, ráindítottam az optimizert, viszont a stitchernél nem teccik neki semmiféle script, amit megadok - vagy nem tudja menteni - de tovább nem jutok.
Egyébként a script nyelve egészen megtanulhatónak tűnik. Azzal mennyit kell bűvészkedni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|