|
|
|
|
 |
kekszon
2003-07-28 09:19:55
|
2
|
Hali!
Infók:
Allitolag a multiplayer moddal szaroznak meg, mert szeretnek rendesen kidolgozni. Tobb fele multiplayer mod is lesz. Pl. olyasmi, hogy lesz x db kredited es abbol "osszevasarolhatsz egy sereget". Jatekstilus a Sudden Strike-hoz hasonlit majd, csak 3D-ben. Olyan zaszlofoglalos mod is lesz, vagy mi...
Erdekesseg:
Lesz valami olyan, hogy egysegek "hallasa". Tehat az egyseget, amit nem lat a hangok alapjan probal meg beazonosítani. Minel tapasztaltabb az egyseged, annal nagyobb biztonsaggal tudja majd megmondani, hogy milyen ellenfel kozeledik. A hallott, de nem latott egyseg csak atlatszo "fantom" egysegkent jelenik meg.
Most ugy hirtelen ennyi.
Csovi |
|
A hozzászólás:
 |
fenix
2003-07-25 22:25:25
|
0
|
Üdv!
Képeket már láttam belöle a game honlapján. Csúcs lesz, ha elkészül!
A játékmenetről és a történelmi hűségről lehet tudni valamit? A gépigényről mit lehet tudni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|