|
|
|
|
 |
wotan
2003-07-26 23:09:11
|
5
|
kimész az o.i -ba, ott van van 20 féle, mindegyikből néhány raklap...
az üvegtégla AFAIK 10 cm vastag
w. |
|
A hozzászólás:
 |
gagarin-
2003-07-25 18:51:42
|
4
|
Hülyeség, az Üvegkalmárnál 8-10 féle volt kitéve a múlt héten. Nem mondom, hogy raktáron is van, de meg lehet nézni.
A legtöbb helyen van 8-10-15-féle mutatóba...
g. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-25 16:47:14
|
3
|
Jók a rajzok :-)
Nekem változott a koncepció :-))) Beszéltem a kivitelezővel (aki mellesleg az édesapám :-)) és kiderült hogy nem egyszerű ha üvegtégla fölé még válaszfal kerül. Így az újra-tervezett fal:
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
Felhívtuk az üvegkalmárt, 1 fajta téglát tudnak élőben megmutatni, összes többi katalógusból.
Holnap azért körülnézünk, cca 80 téglára van szükség a falhoz.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|