Keresés

Részletes keresés

wotan Creative Commons License 2003-07-26 23:09:11 5
kimész az o.i -ba, ott van van 20 féle, mindegyikből néhány raklap...

az üvegtégla AFAIK 10 cm vastag

w.

A hozzászólás:
gagarin- Creative Commons License 2003-07-25 18:51:42 4
Hülyeség, az Üvegkalmárnál 8-10 féle volt kitéve a múlt héten. Nem mondom, hogy raktáron is van, de meg lehet nézni.

A legtöbb helyen van 8-10-15-féle mutatóba...

g.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-25 16:47:14 3
Jók a rajzok :-)

Nekem változott a koncepció :-))) Beszéltem a kivitelezővel (aki mellesleg az édesapám :-)) és kiderült hogy nem egyszerű ha üvegtégla fölé még válaszfal kerül. Így az újra-tervezett fal:

ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ

Felhívtuk az üvegkalmárt, 1 fajta téglát tudnak élőben megmutatni, összes többi katalógusból.
Holnap azért körülnézünk, cca 80 téglára van szükség a falhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!