|
|
|
|
 |
Wisey_
2003-07-28 13:49:21
|
18
|
Én ma kaptam meg.
Tényleg nem egy nagy durranás. Kb 8x6 centis vékony műanyaglap. Világoszöld alapon bal oldalt fotó, alatta név, jobb oldalt Arany Ászok Liga logó, alatta pedig sorszám.
Hátoldalt "kijelentem, hogy (...) elfogadom", alatta pedig a Liga támogatóinak logói. |
|
 |
szasza_hungary
2003-07-25 18:09:19
|
17
|
| ez azért vicces, mert én még nem kaptam meg :( |
|
A hozzászólás:
 |
JPS
2003-07-25 11:52:33
|
16
|
Én megkaptam már! Semmire nem jó! Kb. 25 perc alatt lehet készíteni egy "hamisítványt"!
Nincs rajta klub feltüntetve!
Csak név, sorszám, fénykép, szponzorok, meg egy bla-bla, mint a jegyek hátulján. |
|
Előzmény:
 |
IVÓ
2003-07-25 11:39:55
|
14
|
Azt ígérték, hogy az első forduló előtt kipostázzák!
MOST AKKOR MI VAN TETŰ SZIEBEN???????
És egy kérdés: én, mint ferencvárosi, kimehetek az MTK meccsre???? Vagy akárhová máshová??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|