Keresés

Részletes keresés

JPS Creative Commons License 2003-07-25 11:52:33 16
Én megkaptam már! Semmire nem jó! Kb. 25 perc alatt lehet készíteni egy "hamisítványt"!

Nincs rajta klub feltüntetve!

Csak név, sorszám, fénykép, szponzorok, meg egy bla-bla, mint a jegyek hátulján.

Angello_HD Creative Commons License 2003-07-25 11:45:01 15
Ja jó kérdés, vagy majd mondjuk csak egy meghatározott szektorba engednek be téged? Ekkora gagyiságot!
A hozzászólás:
IVÓ Creative Commons License 2003-07-25 11:39:55 14
Azt ígérték, hogy az első forduló előtt kipostázzák!

MOST AKKOR MI VAN TETŰ SZIEBEN???????

És egy kérdés: én, mint ferencvárosi, kimehetek az MTK meccsre???? Vagy akárhová máshová???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!