|
|
|
|
 |
JPS
2003-07-25 11:52:33
|
16
|
Én megkaptam már! Semmire nem jó! Kb. 25 perc alatt lehet készíteni egy "hamisítványt"!
Nincs rajta klub feltüntetve!
Csak név, sorszám, fénykép, szponzorok, meg egy bla-bla, mint a jegyek hátulján. |
|
 |
Angello_HD
2003-07-25 11:45:01
|
15
|
| Ja jó kérdés, vagy majd mondjuk csak egy meghatározott szektorba engednek be téged? Ekkora gagyiságot! |
|
A hozzászólás:
 |
IVÓ
2003-07-25 11:39:55
|
14
|
Azt ígérték, hogy az első forduló előtt kipostázzák!
MOST AKKOR MI VAN TETŰ SZIEBEN???????
És egy kérdés: én, mint ferencvárosi, kimehetek az MTK meccsre???? Vagy akárhová máshová??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|