Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
moonshadow Creative Commons License 2003-07-24 16:35:01 35
Hozzánk hozhatod vidékre.
Nagy gyümölcsöskert, annyi lepotyogott gyümölccel, hogy télre felhíznak 240 kilóra :)
Ha jól tudom nemcsak bogarakat esznek, de gyümölcsöt is.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-22 14:49:17 34
Sziasztok! Múlt héten a tóparton egy kutya kikapart a nádasból egy fészekalja sünipalántát. Három most nálunk lakik, sajnos anyjukat másnap döglötten találták. Nagyon szépen esznek, sétáltatjuk őket a tengerészekkel egyidejűleg, de azon gondolkozom, hogy szeptemberben hová vigyem őket. Nem biztos, hogy addigra felhíznak 80-100 dekára, és azt olvastam ekkora súly kéne az átteleléshez! Vajon a bp.-i állatkert befogadná őket? Segítsetek, ha tudtok! Köszönettel:Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!