|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-25 16:47:14
|
3
|
Jók a rajzok :-)
Nekem változott a koncepció :-))) Beszéltem a kivitelezővel (aki mellesleg az édesapám :-)) és kiderült hogy nem egyszerű ha üvegtégla fölé még válaszfal kerül. Így az újra-tervezett fal:
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
TTTTTTTTTTTTÜÜÜ
Felhívtuk az üvegkalmárt, 1 fajta téglát tudnak élőben megmutatni, összes többi katalógusból.
Holnap azért körülnézünk, cca 80 téglára van szükség a falhoz.
|
|
A hozzászólás:
 |
gagarin-
2003-07-24 13:24:09
|
2
|
Na, akkor "lerajzolom" én is :))
ÜÜÜÜÜÜÜ
TÜÜÜÜÜÜ
TTÜÜÜÜÜ
TTTÜÜÜÜ
TTTTÜÜÜ
TTTTTÜÜ
TTTTTTÜ
TTTTTTT
TTTTTTT
TTTTTTT
És ez lesz ívben rakva.
g. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-24 10:47:44
|
1
|
gagarin-
Köszi a választ, körülnéztem abban a topikban is de ott nem sok szó esett róla.
Nekem 10cm-s Porotherm válaszfaltéglára kerül majd az üvegtégla, ha 8cm-s lesz akkor a nappali felé hagyom a 2cm peremet, az előszobából sík lesz. Azt olvastam valahol hogy kapható 10cm-s is, ennek utánanézek és ha árban nem sokkal durvább akkor ezt választom.
A formán gondolkozom mostanában. Nekem egyenes falba lesz, semmi ív. Nem a teljes fal lesz üvegtéglából, a lenti ábrához hasonló az ötletünk:
TTTTTTÜÜ
TTTTTTÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜ
ÜÜÜÜÜÜÜÜ
TTTTTTÜÜ
TTTTTTÜÜ
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|