|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Rli
2003-07-22 16:06:01
|
0
|
| nekem ö csinalta a konyhabutoromat:20-9573909 es meg voltam elegedve! |
|
Előzmény:
 |
Zultai
2003-07-21 19:50:11
|
-
|
Sziasztok!
Budapesti vagyok, most tervezzük lakásunk és ezzel együtt a konyhánk felújítását. (Panel.) Ha tudtok sgítsetek:
1. Kész bútort vegyünk vagy csináltassunk?
2. A 2. megoldás a szimpatikusabb, tudtok-e ajánlani valakit, valamilyen üzletet? Esetleges tapasztalatok? (Pld. valami internetcím, ahol esetleg én is tervezhetek vagy ez csak álom?)
3. Esetleg hozzávetőleges árakat tudtok-e, a konyhánk kb. 2,4 x 2 m-es, az egyik (hosszabbik) falaT kellene beszekrényezni, mosogatóval, gáztűzhellyel együtt, viszonylag keskeny bútorral, mert még el kell férnie valamilyen étkező bútornak is, meg a hűtőnek.
4. Jelenleg linó van, mindenképpen fel kell szedni, ki kell egyenesíteni az aljzatot (hogy?), utána jöhet rá az új. Vagy kő?
5. A fal jelenleg tapétázva van, helyette fűrészporosat szeretnénk, festve. vagy csempe?
Köszönöm ha válaszoltok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|