Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-17 22:19:20 570
Segítsek? Tudok segíteni? Esetleg az öcsém??? Beszéljen a fejével? Ki sem kell derülnie, hogy a Te kezed is benne van a dologban. Tudom, hogy nagy teher, de Neked kell végigcsinálnod, mert egy szülő sosem fogja feljelenteni a gyerekét, még akkor sem, ha ezzel az életét menti meg :-(( Akkor ezt nem értettem meg, de mostmár, anyaként nagyonis megértem.
A hozzászólás:
Spinderella Creative Commons License 2003-07-17 22:12:45 569
Pláne, ha még azt sem hajlandó elismerni, hogy létezik nem fizikai elvonási tünet...
MuTeR, tudom én, hogy hetek óta lógok egy válasszal Neked, de micsináljak, na mindegy, leírom ide, amit emilben nem mertem: képtelen vagyok végigcsinálni. Röviden ennyi.:((((((

Spin

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-17 20:32:09 568
Anyabanya!

Nem bántani akarlak, tényleg, de látszik, hogy - szerencsére - nem élt még keménydrogos a közvetlen környezetedben. Soha nem fogja tiszteletben tartani a környezetét, mert nincs tisztában azzal, hogy mit csinál, nincs tudatában annak, hogy mennyire beteg. Aki már eljutott oda, hogy dílerkedik ahhoz, hogy neki meglegyen a napi adag, az nem fog saját erejéből talpra állni.
A megoldásról pedig: önszántából nem fog elmenni sehova, vagy ha elmegy, nem csinálja majd végig. Mert hiába múlnak el a fizikai tünetek 1-2 hét alatt, a durva része onnan következik. Legalább1 év rehabilitáció kéne ahhoz, hogy a keménydrogosoknak esélyük legyen a normális életre. Nagyon kevés drogos megy el önként elvonóra, főleg az utána következő rehabilitációra. Márpedig a heroinfüggőségből két kiút van: vagy nagyon drasztikus leszoktatás, akár önként, akár erőszakkal(!), vagy a halál. Sajnos ez a helyzet.

MuTeR

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!