Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-17 12:10:54 382
Szia Norsy!

Remélem minden rendbe lesz! Nem mondta a doki, hogy mitől vérezhetett? (leváló placenta?)

Érdekes, pont valamelyik nap jegyeztem meg, hogy még nem is láttam mozogni a piciket...valószinüleg nálunk sem lesz sok, akkor volt ez utóljára amikor 1 ciccet szült, de azért látszik a pociján, hogy van benne cica, még két hét van hátra, remélem nálunk is minden rendben! :)))

A hozzászólás:
norsycat Creative Commons License 2003-07-16 21:52:01 381
Nagyon sajnálom, nagy csalódás ezt átélni. Már várod a kiscicákat, számolod a napokat, aztán egyszercsak semmi.
Mócka is nagyon rám ijesztett. Egy hete van hátra a szülésig, határozottan vemhesnek látszik, bár kisebb a pocakja, mint Akikóé vagy Kiaráé volt. Az emlői már kezdenek tele lenni tejjel. Viszont soha nem láttam mozgolódást vagy rugdalózást a pocakjában. Tegnap este véres váladék folyt ki belőle. Reggel mindjárt elvittem az orvoshoz ultrahangra, már azt hittem csak álvemhesség és most vége, jön a méhgyulladás. Szerencsére az ultrahang mutatott két kiscicát, dobogott a szívük, tehát élnek. Talán nincs is benne több, ezért viszonylag kicsi a hasa. Ez megnyugtató, de azért az a vérzés aggodalomra ad okot. Remélem kibírja még ezt az utolsó hetet és egészséges kiscicákat szül. Kettő pont elég lenne, nem is kell több!
Előzmény:
Danone Creative Commons License 2003-07-16 10:01:31 379
Mi is zsilipezünk,bár néha nagyon nehéz. Roxy pl. rettentően erőszakos tüzelő,ezt Szuszmókék is tapasztalták.Ez első időben szinte elviselhetetlen volt,mára immunissá váltunk az óbégatásra :)
Viszont most el voltam keseredve,nálunk is felszívódtak a magzatok.Jól megfigyelhető volt a változás.Mérlegen mértem minden nap,4,45-ről rohamosan (egy-két hét alatt) visszazuhant a súlya 3,6-ra,és a jelleme is visszaváltozott gyerekessé,rohangál,mint az őrült.Ja,és elkezdett tüzelni... Az orvos szerint a vetélésnek két oka lehet- egyik a fiatal kor,de már 10 hónapos elmúlt,mikor befedeztettük,akkor is csak azért,mert legalább a 6. ciklusán volt túl,és beállt állandó tüzelésre-elfelejtette abbahagyni.
A másik ok az esetleges A és E vitamin hiánya.Prémium tápot esznek,mellette VItapetet,Calopetet...hát,nem tudom. MOst várom,mi lett a következő akció eredménye...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!