Keresés

Részletes keresés

norsycat Creative Commons License 2003-07-16 21:52:01 381
Nagyon sajnálom, nagy csalódás ezt átélni. Már várod a kiscicákat, számolod a napokat, aztán egyszercsak semmi.
Mócka is nagyon rám ijesztett. Egy hete van hátra a szülésig, határozottan vemhesnek látszik, bár kisebb a pocakja, mint Akikóé vagy Kiaráé volt. Az emlői már kezdenek tele lenni tejjel. Viszont soha nem láttam mozgolódást vagy rugdalózást a pocakjában. Tegnap este véres váladék folyt ki belőle. Reggel mindjárt elvittem az orvoshoz ultrahangra, már azt hittem csak álvemhesség és most vége, jön a méhgyulladás. Szerencsére az ultrahang mutatott két kiscicát, dobogott a szívük, tehát élnek. Talán nincs is benne több, ezért viszonylag kicsi a hasa. Ez megnyugtató, de azért az a vérzés aggodalomra ad okot. Remélem kibírja még ezt az utolsó hetet és egészséges kiscicákat szül. Kettő pont elég lenne, nem is kell több!
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-16 10:29:10 380
Szia!

Sajnálom!!!

Sok szerencsét a következőhöz!!!

Igen, ez elég érthetetlen, főleg, hogy nem egyedi esetről van szó...

Üdv!

A hozzászólás:
Danone Creative Commons License 2003-07-16 10:01:31 379
Mi is zsilipezünk,bár néha nagyon nehéz. Roxy pl. rettentően erőszakos tüzelő,ezt Szuszmókék is tapasztalták.Ez első időben szinte elviselhetetlen volt,mára immunissá váltunk az óbégatásra :)
Viszont most el voltam keseredve,nálunk is felszívódtak a magzatok.Jól megfigyelhető volt a változás.Mérlegen mértem minden nap,4,45-ről rohamosan (egy-két hét alatt) visszazuhant a súlya 3,6-ra,és a jelleme is visszaváltozott gyerekessé,rohangál,mint az őrült.Ja,és elkezdett tüzelni... Az orvos szerint a vetélésnek két oka lehet- egyik a fiatal kor,de már 10 hónapos elmúlt,mikor befedeztettük,akkor is csak azért,mert legalább a 6. ciklusán volt túl,és beállt állandó tüzelésre-elfelejtette abbahagyni.
A másik ok az esetleges A és E vitamin hiánya.Prémium tápot esznek,mellette VItapetet,Calopetet...hát,nem tudom. MOst várom,mi lett a következő akció eredménye...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-13 23:00:51 373
Szuszmók: Ti hogyan vészeltétek át azokat az ivarzásokat amikor nem szabadott megházasítani a leányzót? Emlékszem, írtad, hogy a fogamzásgátlót most próbáltad ki, (mondjuk első pároztatás elött az nem is ajánlatos), de nektek több almotok is volt, szóval mit csináltatok közte? Nem féltél az "üresivarzás" káros hatásaitól?

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!