Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-14 20:58:23 11
Egy rövid idézet tőle:

ZsigaS válasz erre | adatok | e-mail 2003.07.14 02:15 (2905)

Nem veszitek észre, hogy én mennyire üriember vagyok. Hogy Levendula és tsai arrogánsak? Hogy nem bírjáka kritikát, nem türik az ellentmondást, hogy nincs vitakultúrájuk, hogy zéró a rejection tolerance-uk? Hogy modortalanok, tiszteletlenek, irígyek és infantilisek? Hogy minden alkalmat kihasználnak, áskálódásra, pocskondiázásra?
Action, reaction.
Igy aztán "you got what you pay for and what you see".

Ennek fényében érdemes elolvasni a többi hozzászólását. Van benne egyszerű, személyeskedéstől kezdve az anyázásig minden.
Tisztességes, emberi mércével elfogadható hozzászólás alig.

Előzmény:
harm2 Creative Commons License 2003-07-14 07:06:50 8

"A személyeskedést pedig kérem elkerülni."
majd pedig:
"Hanyadikos vagy öcsi?"

Csak ne ugyanaz az ember írta volna... Na mindegy, ki lesz osztva az én búrám is, már látom. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!