|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-14 20:58:23
|
11
|
Egy rövid idézet tőle:
ZsigaS válasz erre | adatok | e-mail 2003.07.14 02:15 (2905)
Nem veszitek észre, hogy én mennyire üriember vagyok. Hogy Levendula és tsai arrogánsak? Hogy nem bírjáka kritikát, nem türik az ellentmondást, hogy nincs vitakultúrájuk, hogy zéró a rejection tolerance-uk? Hogy modortalanok, tiszteletlenek, irígyek és infantilisek? Hogy minden alkalmat kihasználnak, áskálódásra, pocskondiázásra?
Action, reaction.
Igy aztán "you got what you pay for and what you see".
Ennek fényében érdemes elolvasni a többi hozzászólását. Van benne egyszerű, személyeskedéstől kezdve az anyázásig minden.
Tisztességes, emberi mércével elfogadható hozzászólás alig. |
|
Előzmény:
 |
harm2
2003-07-14 07:06:50
|
8
|
"A személyeskedést pedig kérem elkerülni."
majd pedig:
"Hanyadikos vagy öcsi?"
Csak ne ugyanaz az ember írta volna... Na mindegy, ki lesz osztva az én búrám is, már látom. :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|