Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Birdie Creative Commons License 2003-07-14 13:18:27 7
Majdnem:
Ez nagyon frappáns volt ;)
Előzmény:
Majdnem Creative Commons License 2003-07-14 09:58:00 4
Én csak azért viszek szatyrot, ha ki van a belem a sok munkától, ne a földön húzzam [foto ff] :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!