|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-14 11:48:02
|
377
|
Szia!
Üdv a topicon! :)))
Hát szegényke még nagyn kicsike!
Az első kombinált oltást 8 hetesen kell beadatni, két hét múlva az ismétlőt. A többi oltást (veszettség, leukózis) csak akkor ha kinti cica lesz...
Féreghajtást azt legjobb lenne azonnal elvégezni és szintén két hét múlva ismét. Az oltásokat utána évente kell, a féreghajtást negyedévente ajánlatos megcsinálni.
Mit adsz neki enni?
Milyen a kiscicád? |
|
A hozzászólás:
 |
blackcat12
2003-07-14 11:01:42
|
376
|
Sziasztok!
Én még új vagyok itt, de lenne hozzátok egy kérdésem!
Tegnap találtam egy kb 6 hetes kiscicát, és szeretném tudni, hogy mennyi idősen milyen oltásokat kell neki beadatni.
Nekem még nem volt cicám, így sajnos nem vagyok járatos a dolgokban.:(
Előre is köszi a választ.
Üdv: Blackcat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|