Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-14 11:48:02 377
Szia!

Üdv a topicon! :)))

Hát szegényke még nagyn kicsike!

Az első kombinált oltást 8 hetesen kell beadatni, két hét múlva az ismétlőt. A többi oltást (veszettség, leukózis) csak akkor ha kinti cica lesz...
Féreghajtást azt legjobb lenne azonnal elvégezni és szintén két hét múlva ismét. Az oltásokat utána évente kell, a féreghajtást negyedévente ajánlatos megcsinálni.

Mit adsz neki enni?

Milyen a kiscicád?

A hozzászólás:
blackcat12 Creative Commons License 2003-07-14 11:01:42 376
Sziasztok!

Én még új vagyok itt, de lenne hozzátok egy kérdésem!
Tegnap találtam egy kb 6 hetes kiscicát, és szeretném tudni, hogy mennyi idősen milyen oltásokat kell neki beadatni.
Nekem még nem volt cicám, így sajnos nem vagyok járatos a dolgokban.:(
Előre is köszi a választ.
Üdv: Blackcat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!