Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tigerclaw Creative Commons License 2003-07-14 10:25:35 6
Szatyor?

Egy Minolta Dimage Xt-hez nem kell szatyor. :-)

Belefér bármelyik zsebembe. Sohasem kell arra gondolnom, hogy berakjam-e a gépemet, mert "mindíg" nálam van.

Persze én nem vagyok fotós, de nem is szalasztom el a témát azzal, hogy kicsomagolok.

Előzmény:
ZsigaS Creative Commons License 2003-07-12 16:03:00 -
Arról szólna ez a téma, hogy mi mindent cipel magával egy fotós.
Nekem van erre a célrz egy külön "dobozom". Olyan ez mint a President atomkód táskája. E nélkül nem vagyok "ember".
Hamarosan felleltározom a tartalmát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!