Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szkd Creative Commons License 2003-07-14 10:19:29 5

Most őszintén, Te csak küzdeni jársz ide?
Arra ott van a politikai fórum, ott lehet fikázni
Előzmény:
newsdesk Creative Commons License 2003-07-14 09:49:57 3
Arról szólna ez a téma, hogy mi mindent cipel magával egy fotós.

Nem inkább arról már megint, hogy mekkora f@sza csávó vagy hogy eldicsekedhetsz a sok kötsög dilettánsnak otthon magyarba, hogy neked milyen eszméletlen pro felszerelésed van és hogy a többiek milyen kis csórók, hogy hogy képzelhetik egyáltalán hogy előhivatnak egy tekercs filmet, mikor az úgyis szar?

E nélkül nem vagyok "ember".
Ezzel se! Ismered azt a mondást hogy "nem a ruha teszi az embert"? Ez igaz a felszerelésére is!

Egyébként az én szatyromban általában cigi, mobiltelefon és tárca van. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!