Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Vincent Creative Commons License 2003-07-13 21:26:20 2
Ó, nekem van benne fogkefe és fogkrém is! Ezzel ám nem szabad viccezni!
Előzmény:
Birdie Creative Commons License 2003-07-13 17:52:13 1
Minimum egy vajas kenyeret, és egy almát. Mert ha megéhezek közben, akkor legyen mit ennem, ne kelljen mekdonáldszba menni, mert utálom amerikát. Ja persze a fogsejmemet sem hagynám otthon, evés után feltétlen használd te is. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!