|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-13 13:02:51
|
371
|
Néha hiába tesz meg mindent az ember, az is kevés:-( Van, amit nem lehet kivédeni, bármit teszel is. Sajnos, ez egy gyilkos kór. Purring disease-nek is "becézik", mert a macskák nemcsak akkor dorombolnak, ha örülnek, hanem a haláluk előtt is:(
Főleg az USA-ban folynak kutatások e téren, de sajnos - bár vannak bizonyos eredméynek és különböző nézetek - még mindig nem sok a siker.... |
|
A hozzászólás:
 |
Quaigon
2003-07-13 12:07:44
|
370
|
| Bocsi, ha összekevertem, de akkor ez is az állatorvosokat "dícséri", tisztelet a kivételnek. Merthogy tőlük szedegettem össze azt a keveset, amit lehetett, amikor Liza megbetegedett. Összesen 8 orvosnál jártam- tudom, hülye vagyok, de az állataimért megpróbálok mindent megtenni- legtöbbje mást mondott mint az előző, így kénytelen voltam átlagolni. Amit mondasz indokolja a gennyet a hasüregben. most, hogy erről beszélgettünk elővettema fotókat! Olyan szerencsém volt Velük, és annyira hiányoznak! :O((( Pedig már két éve, hogy Perecet is eltemettük! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|