Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-13 00:55:10 364
Szia Danone!

Örülök, hogy látlak, meg hogy látok egyálltalán valakit! :)))

Mivel Szuszmók nem válaszol, tőled is kérdem! Mivel oltatsz?

Üdv! Pussz a cicáknak!

A hozzászólás:
Danone Creative Commons License 2003-07-13 00:22:47 363
A FIP teszt, pontosabban maga a betegség és az összes corona vírus megérne egy egész kutatóhadsereget...számomra felfoghatatlan,hogy még mindig ennyire keveset tudnak erről a témáról.Főleg ma,amikor a genetika és az orvostudomány ekkora tempóban fejlődik...
Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-10 21:47:38 359
Valóban, a helyén próbálom meg kezelni a FIP-tesztet. a legtöbb Nyugat-európai és amerikai tenyésztő nem tesztel, nem mondom, hogy ez helyes vagy nem. nem hiszem, hogy a FIP-teszt kizárólagos lenne, de mivel az IFA-tesztet megbízhatóbbnak tartom, mint az ELISA-t (kár, hogy nem tudsz angolul, tudnám javasolni az UC Davis Egyetem oldalát és infoit), ezért ezzel a teszttel végeztetem el a cicák tesztjét.
Nem írom ki az oldalamra, éppen azért mert nem hiszek igazán a 100 százalékosságában, másrészt mert arra a kérdésremég sohasem és seholsem kaptam választ, hogy lehet egy olyan betegséget tesztelni vagy éppen megelőzni 100 %-osan, ami egyenlőre nagy fehér folt nagyrészben a kutatók számára???? Harmadrész meg sokkal fontosabbnak és megbízhatóbbnak tartom a többi tesztet a macskák egészsége és örökítése szempontjából (HD, PKD, HCM, patella lux.)!!!!
De ebbe inkább nem is mennék bele, mert ahány orvos, annyi nézet, ahány tanulmány,annyi magyarázat, én meg nem vagyok szakember.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!