|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-13 00:55:10
|
364
|
Szia Danone!
Örülök, hogy látlak, meg hogy látok egyálltalán valakit! :)))
Mivel Szuszmók nem válaszol, tőled is kérdem! Mivel oltatsz?
Üdv! Pussz a cicáknak! |
|
A hozzászólás:
 |
Danone
2003-07-13 00:22:47
|
363
|
A FIP teszt, pontosabban maga a betegség és az összes corona vírus megérne egy egész kutatóhadsereget...számomra felfoghatatlan,hogy még mindig ennyire keveset tudnak erről a témáról.Főleg ma,amikor a genetika és az orvostudomány ekkora tempóban fejlődik...
|
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2003-07-10 21:47:38
|
359
|
Valóban, a helyén próbálom meg kezelni a FIP-tesztet. a legtöbb Nyugat-európai és amerikai tenyésztő nem tesztel, nem mondom, hogy ez helyes vagy nem. nem hiszem, hogy a FIP-teszt kizárólagos lenne, de mivel az IFA-tesztet megbízhatóbbnak tartom, mint az ELISA-t (kár, hogy nem tudsz angolul, tudnám javasolni az UC Davis Egyetem oldalát és infoit), ezért ezzel a teszttel végeztetem el a cicák tesztjét.
Nem írom ki az oldalamra, éppen azért mert nem hiszek igazán a 100 százalékosságában, másrészt mert arra a kérdésremég sohasem és seholsem kaptam választ, hogy lehet egy olyan betegséget tesztelni vagy éppen megelőzni 100 %-osan, ami egyenlőre nagy fehér folt nagyrészben a kutatók számára???? Harmadrész meg sokkal fontosabbnak és megbízhatóbbnak tartom a többi tesztet a macskák egészsége és örökítése szempontjából (HD, PKD, HCM, patella lux.)!!!!
De ebbe inkább nem is mennék bele, mert ahány orvos, annyi nézet, ahány tanulmány,annyi magyarázat, én meg nem vagyok szakember. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|