|
|
|
|
 |
der Budapester
2003-07-12 10:50:58
|
2
|
Így van!
Lehet hogy több meccset játszunk "nagy" csapatokkal, de ez is csak a pénzéhes menedzserek érdeke!
Ebbôl a kupából is ki fogják nyomni a kis csapatokat, úgy mint a bl-bôl. Most tették meg ehhez az elsô lépést.
Vissza a régi kupa-rendszert! Mocskos uefa!! |
|
A hozzászólás:
 |
viktor-
2003-07-12 09:04:58
|
1
|
Gyűlölöm ezt a szar kuparendszert. Nem érdekelnek a csoportmeccsek, a régi kupákat akarom, bár tudom, hogy ez ma már sajnos csak utópia.
Mocskos UEFA! Mocskos modern foci! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|