Keresés

Részletes keresés

der Budapester Creative Commons License 2003-07-12 10:50:58 2
Így van!

Lehet hogy több meccset játszunk "nagy" csapatokkal, de ez is csak a pénzéhes menedzserek érdeke!
Ebbôl a kupából is ki fogják nyomni a kis csapatokat, úgy mint a bl-bôl. Most tették meg ehhez az elsô lépést.

Vissza a régi kupa-rendszert! Mocskos uefa!!

A hozzászólás:
viktor- Creative Commons License 2003-07-12 09:04:58 1
Gyűlölöm ezt a szar kuparendszert. Nem érdekelnek a csoportmeccsek, a régi kupákat akarom, bár tudom, hogy ez ma már sajnos csak utópia.

Mocskos UEFA! Mocskos modern foci!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!