Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MeMo Creative Commons License 2003-07-11 13:11:37 32
Tudomásom szerint minden méreg kimutatható.
Állatkórházban a dokik biztosan megtudják mondani a toxikus anyagot amit megevett.
Milyen tüneteket mutatott a kutyus az utolsó héten?
Vidámvolt, játszott, evett, ivott rendesen?
Kora? Fajta? Éve? Hol tartottátok?
Gyanúj jelek, pl.: papír amit nem ti dobtatok ki, zacsi stb...
Előzmény:
kukimaki Creative Commons License 2003-07-11 12:56:24 31
helló mindenki!
létezik, olyan méreg, amit nem lehet kimutatni a szervezetben? elpusztult a kutyám, de nem hiszem, hogy magától! segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!