Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-12 12:23:23 362
:(((((((((((((((((((

Eléggé úgy érzem magam, mint aki büntetésbe van...egyedül....a sarokban....

:(((((((((((((((((((

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-10 22:07:17 361
ÁHÁ! Érthető...

És mivel oltatsz?

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-10 21:49:46 360
S hogy miért mégis ennek ellenére???

egyrészt a saját magam megnyugtatására, a gazdik megnyugtatására, meg persze az orvos anyagi jobbulása okán:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!