Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-10 21:23:21 358
Szia!

Nem következtettem, hanem a bemutatkozó oldalatokon minden teszt szerepel, csak a FIP nem és mivel volt is arról szó hogy nem megbízható, gondoltam...

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-10 20:38:00 357
Szia,

Miért ne tesztelnék?? Ezt nem tudom, miből következtetted ki? A macskáimon lehetőség szerint évente-kétévente megcsináltatom kompletten, illetve, már a kicsiket is eleve teszttel adom oda, hármas teszttel.
Ha új macska kerül ide, akkor természetesen nem azonnal, a stressz és utazás miatt,de később igen.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-10 17:31:02 356
Szuszmók: Te akkor most nem is tesztelsz FIP-re?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!