|
|
|
|
 |
szuszmok
2003-07-10 20:38:00
|
357
|
Szia,
Miért ne tesztelnék?? Ezt nem tudom, miből következtetted ki? A macskáimon lehetőség szerint évente-kétévente megcsináltatom kompletten, illetve, már a kicsiket is eleve teszttel adom oda, hármas teszttel.
Ha új macska kerül ide, akkor természetesen nem azonnal, a stressz és utazás miatt,de később igen. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-10 17:31:02
|
356
|
| Szuszmók: Te akkor most nem is tesztelsz FIP-re? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-09 12:52:21
|
355
|
Upppsz!
Pedig még idejében leállítottam, de hát ez az index!!!! :))))))))))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|