Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2003-07-10 20:38:00 357
Szia,

Miért ne tesztelnék?? Ezt nem tudom, miből következtetted ki? A macskáimon lehetőség szerint évente-kétévente megcsináltatom kompletten, illetve, már a kicsiket is eleve teszttel adom oda, hármas teszttel.
Ha új macska kerül ide, akkor természetesen nem azonnal, a stressz és utazás miatt,de később igen.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-10 17:31:02 356
Szuszmók: Te akkor most nem is tesztelsz FIP-re?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-09 12:52:21 355
Upppsz!

Pedig még idejében leállítottam, de hát ez az index!!!! :)))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!