Keresés

Részletes keresés

tüzes fal Creative Commons License 2003-07-10 11:50:17 31
Ez se egy jó megoldás.
Ha időnként mégis rászorulsz egy mesterre, akkor az elszalad a beleokoskodásod miatt. :)
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2003-07-10 11:03:18 30
Úristen, flex-el vágni a csempét...a torkát vágnám el a flex-el nem a csempét!:-)
én majdnem mindent magam csinálok! a burkolást apósom, a festést,tapétázást, padlólerakást apám+én!
igényes is lett.
törödtem vele, mert az enyém!
soha senki kezébe nem adnám, senkiben nem bíznék meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!