Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-10 17:31:02 356
Szuszmók: Te akkor most nem is tesztelsz FIP-re?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-09 12:52:21 355
Upppsz!

Pedig még idejében leállítottam, de hát ez az index!!!! :)))))))))))))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-09 12:50:45 354
Szerencsére eddig 2-3 hónap multán tüzeltek vissza, ami tényleg ideális, ez ebből a szempontból is egyedi eset, meg abból is,hogy sajnos csak 1 pici született....tehát az ivartalanításra nem kell gondolnom és nem is akarok!!! :)))

Persze, már hízlalom is! :)))

Te mivel oltatsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!