|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-10 17:31:02
|
356
|
| Szuszmók: Te akkor most nem is tesztelsz FIP-re? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-07-09 12:52:21
|
355
|
Upppsz!
Pedig még idejében leállítottam, de hát ez az index!!!! :))))))))))))) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-07-09 12:50:45
|
354
|
Szerencsére eddig 2-3 hónap multán tüzeltek vissza, ami tényleg ideális, ez ebből a szempontból is egyedi eset, meg abból is,hogy sajnos csak 1 pici született....tehát az ivartalanításra nem kell gondolnom és nem is akarok!!! :)))
Persze, már hízlalom is! :)))
Te mivel oltatsz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|