Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joder Creative Commons License 2003-07-08 15:50:14 2
már most is sokan vagyunk, és elegen.

egyébként a "program" magyarul 1 m-mel írandó

Előzmény:
certified bomb Creative Commons License 2003-07-08 15:47:41 1
Gondolom nem az indexre gondolsz, hanem a fórumaira. Nos, az az igazság, hogy a zindex fórumának sem rosszabb az engine-je, csak már nem bírja ezt a sok felhasználót. Szóval, lehet, hogy 4-5 felhasználóval jó a Nettó, de ennyivel az is megfeküdne. (nem ismerem a rendszereket, csak következtetek, egyébként a szakmámba vág.)

Szóval egy új engine kellene mindenképpen, és ha lehet, ne a mostani igényekhez igazítsák, hanem gondoljanak rá (vagy legalábbis reménykedjenek), hogy lehetünk még többen is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!