Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
joder Creative Commons License 2003-07-08 15:37:00 0
nekem pr0bléma, de annyira nem, hogy írjak a hirdetőknek...g0nd0l0m, észreveszik maguktól is.
Előzmény:
ZsigaS Creative Commons License 2003-07-08 15:34:00 -
Szinte teljesen elérhetetlenné vált az Index.
Órákig tart míg egy-egy lapot ki lehet egyáltalán nyitni. Ellehetetlenült a kommunikáció.
Ugyan akkor ott van a félhalott Nettó. Jó kis program 4-5 állandó lakóval.
Vegyék meg Milletól a progit, mert hamarosan az emberek elvesztik a türelmüket és elhúznak. Addig is akinek probléma a lassúság írjon a hirdetöknek.
szerencs3telnek csak kidobják a pénzüket az ablakon.
Nem megközelíthetöek.
Legalább tudják.

(Mille, a 11%-os jutalékért majd megadom a bankszámlám számát.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!