Keresés

Részletes keresés

gizicakhi Creative Commons License 2003-07-08 14:00:27 233
:o))

nálunk szegény Gizike belecsöppent a sűrűbe, de igyekeztem vele sokat együttlenni, sétálni, simizni, meg is lett az eredménye, engem választott gazdinak. biztos jó lenne neki-nektek pár nap együtt:o))

SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-08 13:57:50 232
A nehéz beilleszkedést a nemevésre értettem, mert egy kutya ismereteim szerint akkor nem eszik, ha beteg vagy lelkibeteg. Amúgy Bogáncs mennyi idős? Talált kutya vagy az Illatos útról került korábban az ideiglenes gazdihoz?
SpinyNorman Creative Commons License 2003-07-08 13:47:59 231
Szerintem biztosan örülne a kutya, ha vele lennél, főleg, ha ilyen nehezen illeszkedik be. Mindenképpen mutasd meg állatorvosnak is, az nagyon fontos ilyenkor. Sok sikert mindkettőtöknek!
A hozzászólás:
ribizlii Creative Commons License 2003-07-08 13:14:36 230
Sziasztok!
Uj vagyok itt, illetve idaig mindig csak olvasgattalak titeket es tervezgettem, hogy majd egyszer en is orokbefogadok egy blokit... Es ez tegnap vegre megtortent: Hozzank koltozott Bogancs, eletem elso kutyaja. Ot egy nagyon kedves ideiglenes befogadotol hoztuk el, kb terdig ero, fekete szuka, telis tele szeretettel es halaval. Egyelore eleg felenk, amint meglat valakit hanyatt vagja magat "megado" pozba, es imadja a szeretgetest. Enni sajnos csak nagyon kedveset volt hajlando, remelem ha kicsit megszokja nalunk akkor sikerul jollakatnom. Kicsit aggodom, eleg jo gazdaja leszek-e majd neki, mert nem ertek a kutyakhoz - csak nagyon szeretem oket. Mindenesetre nagyon igyekszem, es remelem a tanacsaitokkal ti is segitetek majd!!! Sajnos ma egesz napra egyedul kellett hagyni otthon (kertben van, nem hazba bezarva), mert olyan hirtelen kerult hozzank, hogy nem tudtam szabit kivenni mara. Szerintetek holnap otthon maradjak vele, vagy nem baj, ha megszokja hogy napkozben egyedul van, es eleg ha este elhalmozom szeretettel??? SOS valaszt varok, amig meg el tudom holnapra kerni magam...
Elore koszonok minden segito jotanacsot, es meg majd beszamolok, hogy haladunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!