Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ZiTuS Creative Commons License 2003-07-08 00:59:09 22

Szép álmokat!

Előzmény:
ZiTuS Creative Commons License 2003-07-08 00:53:02 20
Szia Murmuro!

Megkérdeztem a barátomat az egykori kertlakóikról. Egy egész süncsalád gyűlt össze és minden este szép sorjában a bokrok alá döcögtek. Este lehetett hallanni őket ahogy osonnak a bokrok alatt, de persze meglesni nem lehetett őket, mert rögtön meglapultak. Rettenetes zajt csaptak, de sajnos ennél többre nem emlékezett :-)
Tény, hogy a süncsalád önszántából érkezett oda, kész bozót az egész kert.

ui:
még azt is mesélte, hogy egyszer nagyon régen, egy kicsi megsebesült sünire akadtak és vagy egy hétig ápolgatták, aztán továbbállt:)De erről tényleg nem mesélt semmi többet :-(

ja és ők nem laknak az erdőszélen :)


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!