Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Murmuro Creative Commons License 2003-07-07 22:56:38 18
Megoldható lenne, hogy sünikről raksz fel rá anyagot? :) ("Eeeengem csak a majom érdekeeeel...")
Előzmény:
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003-07-07 22:30:33 17
Na igen. Tudod, szívességből csinálják a honlapomat, nem mondhatom naponta,hogy "most ide egy csillagocskát szeretnék, stb, stb."
Tényleg, az tartom fontosnak, hogy célszerű legyen, bemutassa a tenyésztői munkámat, és az egyéb dilijeimet.
Honlap-szerkesztést tanulni valóban jó lenne, de úgy érzem, nem tudok rá időt szakítani. :o(
Ez van.
IStván

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!