Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Murmuro Creative Commons License 2003-07-07 22:03:52 16
Szia!

Pedig nem nagy kunszt. Ha gondolod, akár itt az Index fórumokon keress rá html-lel, webbel foglalkozó fórumokra, vagy vegyél ilyesmi könyveket, és elég könnyen elsajátíthatod a tudást. Ha a tengerimalacos a Te oldalad (amit lejjebb írtál), akkor az a szerény véleményem: érdemes lenne Neked megtanulni a html-nyelvet, mert az a honlap sajnos már elég ódivatú. Mindenesetre a célnak megfelel, ez tény. :)

Remélem nem bántottalak meg.

Ciao.

Előzmény:
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003-07-07 21:43:53 15
Kösz, megnéztem, szép honlap!
(Kár, hogy én nem értek az ilyen dolgokhoz, a sajátomat sem én csinálom...)
IStván

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!