Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-07-07 20:45:46 349
PAKS? Meddőség szellelme?

És te mivel oltatsz?

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2003-07-07 18:48:19 348
Legalább öt-hat-hét esetről:-(( amit én tudok tutira, de hallomásból többről:( Nem tudom, mileht az ok, de furcsának tartom akkor is...

Csak érdeklődtem:)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-07-07 18:31:37 347
Szia!

De sajnálom!!! Nem értem miért van ez? Hány esetről tudsz az elmúlt időben?

Persze! "Sima" kombináltal oltatok Felocell CVR-el (régebben Felovax 4, de nem vagyok híve), és leukózis ellen Leukocell 2-vel. Ennyi..
Miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!