Keresés

Részletes keresés

Murmuro Creative Commons License 2003-07-07 00:40:03 10
El kell költöznöm erdőszélre. :) Nekem nincs kutyám...
A hozzászólás:
PINGYI Creative Commons License 2003-07-06 22:43:06 9
Szia!
Anyukám erdőszéli utcában lakik, nála már többször is tartózkodtak ideiglenesen sünik. érdekes kis állatkák, mert anyukámnak van egy kis kutyája is, aki ugyan nem bántja a sünit, de iszonyatosan ugatja. Ennek ellenére a sünik rendszeresen felkeresik a kertjét hosszabb-rövidebb időre. :))
Előzmény:
Murmuro Creative Commons License 2003-07-06 20:41:51 8
Így elhozni én nem tudnám, mert nem tudhatom, mit ártok neki(k)... Ezért kérdem, hol lehet venni, kapni, akármi. De továbbra is várom az élménybeszámolókat, tanácsokat!

Ciao.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!