|
|
|
|
 |
Murmuro
2003-07-07 00:40:03
|
10
|
| El kell költöznöm erdőszélre. :) Nekem nincs kutyám... |
|
A hozzászólás:
 |
PINGYI
2003-07-06 22:43:06
|
9
|
Szia!
Anyukám erdőszéli utcában lakik, nála már többször is tartózkodtak ideiglenesen sünik. érdekes kis állatkák, mert anyukámnak van egy kis kutyája is, aki ugyan nem bántja a sünit, de iszonyatosan ugatja. Ennek ellenére a sünik rendszeresen felkeresik a kertjét hosszabb-rövidebb időre. :)) |
|
Előzmény:
 |
Murmuro
2003-07-06 20:41:51
|
8
|
Így elhozni én nem tudnám, mert nem tudhatom, mit ártok neki(k)... Ezért kérdem, hol lehet venni, kapni, akármi. De továbbra is várom az élménybeszámolókat, tanácsokat!
Ciao. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|