|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-07-07 18:31:37
|
347
|
Szia!
De sajnálom!!! Nem értem miért van ez? Hány esetről tudsz az elmúlt időben?
Persze! "Sima" kombináltal oltatok Felocell CVR-el (régebben Felovax 4, de nem vagyok híve), és leukózis ellen Leukocell 2-vel. Ennyi..
Miért? |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2003-07-06 20:59:15
|
346
|
Egy újabb cica (nem MC), akinél azt hitték, hogy terhes, a doki is kitapogatta...és nem...el kezdett tüzelni....
valami nagyon furcsa dolog történik mostanság:(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|