Keresés

Részletes keresés

Murmuro Creative Commons License 2003-07-06 20:41:51 8
Így elhozni én nem tudnám, mert nem tudhatom, mit ártok neki(k)... Ezért kérdem, hol lehet venni, kapni, akármi. De továbbra is várom az élménybeszámolókat, tanácsokat!

Ciao.

A hozzászólás:
pipacsmező Creative Commons License 2003-07-06 19:51:58 7
Nekem kissrác koromban volt egy egész süni családom, azaz mama és négy icipici sünigyerek. Balcsin véget ért a nyaralás és felhoztuk Őket. Zöldövezet, kert, stb. Elkerítettünk számukra egy területet, döbbenetes, hogy a mamának milyen szabadságvágya volt. Átmászott az egy méter magas fonott kerítésen, ha a kedve épp úgy hozta, eltűnt pár órára, aztán vissza a kicsikhez. Aztán amikor már úgy ítélte meg, hogy eléggé felcseperedtek a kicsik, akkor ásott a kerítés alatt egy lyukat, és eltűnt az egész család.
Így felnőtt fejjel már nem tartanék sünit, depressziós lenne, ha nem lenne szabad, legalábbis szerintem.
Üdv: Pipacs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!