|
|
|
|
 |
padlizsán 007
2003-07-23 11:50:46
|
166
|
Újabb hírek: majdnem kéthónapos kálvária után, nálunk már rég túl a 60 napon, ma aláírták a várakozó engedélyeket...
Már annyira belefáradtam, hogy no comment...
Bárki, aki mostanában adta be, igyekezzen aug.31 előtt megkapni az engedélyt, mert akkor megint lejár az üzemeltetési szerződés, és ki tudja mi lesz azután???..... |
|
A hozzászólás:
 |
András111
2003-07-06 13:05:18
|
165
|
Padlizsán:
ja igen, az udvari@mail.datanet.hu - ról kapod a levelet, oda is írd légyszi a választ, az itteni cím nem működik. |
|
Előzmény:
 |
padlizsán 007
2003-07-04 18:47:44
|
162
|
| sziasztok, sikerült beszélnem egy önkorm képviselővel, ha valakit érdekel, hogy mit mondott, írjon emailt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|