|
|
|
|
 |
Murmuro
2003-07-05 20:45:13
|
3
|
Szia Zitus!
Nagyon hálás lennék további információkért! :o)
Ciao,
Murmuro |
|
A hozzászólás:
 |
ZiTuS
2003-07-05 18:46:46
|
2
|
Szia Murmuro!
:-))))) Jaj de éééédes ötlet! :-))
Bár igaza van Brentwood Hotelnek, kissé gondot jelenthet e különös vágyad teljesítése, a sün úgy tudom védett állat, de sok sikert kívánok hozzá! :-)
A barátomék kertjében régebben élt egy süncsalád. Majd megkérem, meséljen róla többet.
szia |
|
Előzmény:
 |
Murmuro
2003-07-05 13:57:06
|
1
|
Szia István!
Köszönöm a segítséget... Hát, lehet hogy esélytelen vagyok. Elég picuri kertem van, körül van kerítve minden oldalról, és ráadásul a környéken nincs süni (zöldövezet, kis forgalom, de mindenütt kerítések)...
Mindenesetre én még próbálkozom, köszi a tippeket!
Ciao. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|