|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
_Artagas_
2003-07-05 14:30:46
|
94
|
"Nem számít, hogy hány olvasónak okozott keserü szájat a cikk. Már egy is sok. "
szvsz ha egy cikk senkinek nem okoz rossz szajizet az vagy unalmas vagy arrol szol hogy megnyertuk a foci vbt.
amugy a kulonbozo vadpontok kozul amik itt altalad es masok altal elhangzottak azzal ertek egyet a leginkabb hogy az index keveset es lassan valaszol.
kulonosen azert mert elektronikusan annyira keves maceraval jar megirni egy ilyen valaszt hogy ezt igazan kar elsporolni.
pl. amikor volt a suse magyarorszagi elnokevel egy online interju irtam neki egy mailt amiben kerdeztem ezt azt...3-4 oran belul kaptam szemelyre szolo valaszt tole...pedig o is biztos nagyon elfoglalt ember...de ezt az 5 percet ra birta szanni a dologra. |
|
Előzmény:
 |
ZsigaS
2003-07-04 13:48:31
|
93
|
Zárszó?
Természetesen a sajtó az hatalom. Hatalom de nem autoriti. Hatalommal visszaélni az nem más mint a csalás, lopás, hazugság...etc...
Még az sem lenne baj, ha egy "zöldfülü" "elszúr" valamit, a "zöldfülüekre" ez jellemzö. Ki lehet javítani, meg lehet magyarázni. Nem profi, de hát a "zöldfülüek" sem profik.
Hülyének nézni az olvasót az viszont halálos bün. Káposztafejnek pedig öngyilkosság. Nem számít, hogy hány olvasónak okozott keserü szájat a cikk. Már egy is sok. Mert mi osztódással szaporodunk. Esetleg azok is akik ezek után legyintenek az Indexre. Ez viszont már a fejétöl büdös. Ott m5r nincsenek zódfülüek. Ott lehet rossz koncepció, nagyképüség, tudatosan kialakított stílus és - 'sten bocsá - lehet butaság is.
A föszerkesztöéknek irott levelemre a mai napig nem érkezett SEMMI.
Ez már az arrogancia keleteurópai formája.
Ez azt jelenti, hogy ezeknek az uraknak ott ezzel a cikkel kapcsolatban semmi megjegyzésük nincs.
Tudomásul vettem, de az ügy nincs lezárva.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|