Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2003-07-05 23:25:55 5
Nemazéé, de a konkurrencia (személyemben) régebbi :)))

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9091901&uq=37

A hozzászólás:
Murmuro Creative Commons License 2003-07-05 10:48:28 -
Sziasztok!

Kérlek segítsetek nekem! Egy sünit szeretnék picurka kertembe, ahol tudna magának odút berendezni. De ha társas lény, akkor szereznék neki feleséget is, nem akadály. Csak hol lehet jogtisztán szerezni sünit? Mert csak úgy összefogdosni nem akarnám, mert mi van ha a családjához megy? Szóval segítsetek.

Üdv,
Murmuro

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!